Tytułem wstępu…

O czym będzie ten blog?

W pierwszym wpisie należy się lekko wytłumaczyć i przedstawić zarazem, tak aby od początku wiadomo było z czym macie tu do czynienia 🙂 Z tej okazji pozwólcie, że napiszę kilka słów o sobie i wyjaśnię, skąd wzięła się moja motywacja do prowadzenia tej strony:)

niebieska tablica z napisem kredowym w języku angielskim jaka jest Twoja historia

Kim jestem?

Nazywam się Jurek Czajkowski. Pisząc ten tekst mam 33 lata i szukam nowych wyzwań, a być może, w przyszłości otworzenia swojego biznesu. Pochodzę z Raciborza i w życiu chyba, jak każdy imałem się różnych zajęć. Od sprzedaży i handlu zaczynając na myciu serów w Holandii kończąc:). Po drodze zajmowałem się również pisaniem i muzyką. Jednak to, co znajduje się w głównym kręgu moich zainteresowań krąży wokół marketingu, historii, muzyki i rozwoju popularnie dziś nazywanego osobistym.

Moja motywacja do prowadzenia tego bloga…

Aby nie przedłużać i zanudzać was informacjami na swój temat, powiem tylko w paru słowach, co być może (jeżeli wytrzymam :)) uda się wam znaleźć na tym blogu i dlaczego.

porozrzucane klocki lego oznaczające chaos

Na początku był chaos…

I tak sobie myślę, że tak właśnie może być i tutaj w pierwszych wpisach, aż nie zastosuję jakiejś automatyzacji w moich planach pisania dalszych postów. W każdym bądź razie możecie się tu spodziewać (mam nadzieję) ciekawej dawki wiedzy i informacji z zakresu marketingu internetowego, prowadzenia działań promocyjnych, wpisów motywacyjnych oraz poradników, które pomogą Wam w lepszej promocji online.

Ponieważ chciałbym, aby forma tej strony pozostała luźna, nie będę się ograniczał jedynie do wpisów stricte poradnikowych. Dlatego od czasu do czasu mogę rzucić coś spoza zagadnień marketingowych:).

No i na koniec mała uwaga…

czerwony guzik do usuwania hejterów

Nie chcę tu uchodzić za jakiegoś guru czy kogoś takiego, bo kimś takim się nie czuje i nie mam zamiaru. Moje wpisy mają charakter subiektywny i wiecie…. jestem tylko człowiekiem mogę się mylić. Dlatego nie kieruję tej strony do wszechwiedzących ekspertów. Chciałbym aby odbiorcami tego bloga były osoby, które chcą się czegoś dowiedzieć dla własnych potrzeb promocyjnych w sieci.

Oczywiście jestem otwarty na konstruktywną krytykę. Ale… UWAGA: „chamstwa nie zniesę” i będę usuwał dziadów jeden za drugim, gdy zauważę, że ktoś kogoś obraża lub hejtuje. Tłumaczyć nie będę bo i nie muszę. Ale jak wyżej, konstruktywna krytyka i kulturalne zwrócenie uwagi z merytorycznego punktu widzenia, jak najbardziej mile widziane.

Powiało chłodem:) Chcę jednak, aby wszyscy mieli jasność, co pozwoli mi w przyszłości lepiej komunikować się z wami. Choć jak się domyślam niewiele osób zapozna się z treścią tego tekstu, to jednak warto mieć go na stronie. Tak w razie W…:)

Myślę, że na dziś to wszystko:)

Do przeczytania w kolejnym wpisie

Jurek;)

 

ps. a To sem ja 😉

zdjęcie Jurka Czajkowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error

Artykuł był pomocny? Podziel się nim ze swoimi znajomymi :)